۰۳ فروردین ۱۳۹۹
فروردین ۳, ۱۳۹۹

جراحی پروتز چانه

فروردین ۳, ۱۳۹۹ ۰ دیدگاه

جراحی پروتز چانه

در حال حاضر جراحی پروتز چانه ، در میان آقایان و بانوان جایگاه ویژه ای پیدا کرده و تعداد متقاضیان آن روز به روز در حال افزایش است ؛ در حین عمل جراحی پـروتز چانه ، تلاش می شود با استفاده از قرار دادن جسم خارجی ( ایمپلنت ) سایز چانه ، را افزایش داده و میان آن با سایر اعضا صورت هماهنگی و تعادل برقرار کنند.( فوق تخصص پلاستیک )

لاغری و کوچکی چانه ، سبب می شود تا گردن افراد تپل تر به نظر رسیده و بینی آنان نیز بزرگتر به نظر برسد ؛ بنابراین می توان گفت با انجام جراحی پـروتز چانه ، جذابیت و هماهنگی چهره بسیار بیشتر از قبل خواهد شد.

جهت کارگذاری پـروتز چانه ، نیاز به ایجاد برش می باشد :

برش های مورد نیاز جهت کارگذاری پـروتز چانه ، را می توان به دو روش ایجاد کرد :

ایجاد برش در ناحیه درونی دهان ( ناحیه لب پایینی در تماس با لثه )
ایجاد برش بر روی پوست خارجی صورت ( در میان چین های زیر چانه )
دوره نقاهت پـروتز چانه

دوره نقاهت جراحی پروتز چانه ، طولانی نبوده و افراد تنها به مدت زمان کوتاهی جهت استراحت نیاز داشته و پس از انجام می توانند به انجام فعالیت های روزانه خود بپردازند.

ورم بعد از پروتز چانه

بروز تورم و کبودی در دوران نقاهت جراحی پـروتز چانه ، مسئله ای عادی و طبیعی می باشد و جای نگرانی ندارد ، چرا که به تدریج و با گذشت زمان برطرف می شود ؛ معمولا میزان تورم و کبودی افراد همزمان با اتمام دوران نقاهت پروتز چانه ، میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

هزینه پـروتز چانه

کسانی که تصمیم به انجام جراحی پـروتز چانه ، گرفته و قصد اطلاع از هزینه آن را دارند ؛ باید جهت اطلاع از هزینه پروتز چانه ، به جراح پلاستیک مراجعه نمایند.